OBJEDNÁVKA EBOOKU V CZK

Rozosmejem vás svojimi dobrodružstvami a dozviete sa zaujímavosti o 5 exotických krajinách.
Nechajte sa vtiahnuť do deja. Uistite sa, že máte dostatočne nabitú baterku na mobile alebo v počítači. Je dosť pravdepodobné, že vás dej pohltí a nebudete chcieť eBook odložiť : )

Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.
Pocitopisy Latiny na cestách vás jistě pobaví, i pokud jste suchar jako já. Směju se nahlas ještě teď. Jako bonus se ponoříte do dalekých cizích krajin, o kterých se vám ani nesnilo a prožíváte skvělá dobrodružství skoro na vlastní kůži. A to vše z tepla domova a bez rizika ztráty života nebo staré Nokie : )

Zasmiali sa na POCITOPISOCH

„Tak som docestovala. Parááááda! To bola úžasná jazda! Toľko dobrodružstiev si zažila Veronika... Mne sa najviac páčilo v Nepále aj napriek výškovej chorobe :). Naozaj by som sa na také miesta neodvážila ísť, ale s tebou to bolo super. Obdivujem tvoju schopnosť naplánovať niečo takéto a schopnosť improvizácie, keď zistíš, že plán je na prd. A tiež ako zvládaš podmienky hlboko pod mierou komfortu. Nie som Barbina, čo si potrpí, ale niektoré tvoje dobrodružstvá by som naozaj nezvládla. NAOZAJ. Skláňam sa pred tvojou odvahou, schopnosťou vedieť sa prispôsobiť, vedieť zaťať zuby, empatiou, jazykovou vybavenosťou a talentom napísať takéto vtipné, dobrodružné, napínavé a poučné dielo.“
Martina Kostelná
Wow! Ebook Úsmevné pocitopisy- Latina na cestách mi neskutočne zlepšil náladu. Veronika v ňom úprimne a bez servítky prerozprávala svoje cestovateľské zážitky z 5 krajín.
Celým eBookom sa niesla veselá atmosféra a hlavne skvelý názor na život. Pri čítaní určite neudržíte smiech a budete sa nahlas smiať nad neskutočnými príbehmi, ktoré cestovanie prináša a s akou ľahkosťou sa dajú zvládnuť. Obdivujem Veroniku, za to že išla za svojimi snami a precestovala toľko krajín. 
Ebook je doplnený zaujímavými fotkami. Navyše dostanete 3 bonusy, ktoré uľahčia život a batoh každému cestovateľovi a šetria vašu peňaženku. Ak vám v živote chýba uvoľnenie, radosť, smiech a cestovateľská motivácia, určite je eBook pre vás. Proste NÁDHERA!
„Ďakujem za možnosť nahliadnuť do iných zemí cez Pocitopisy. Vďaka tvojemu eBooku som mohla nazrieť, ako sa žije na iných miestach bez toho, aby som tam išla. Vtipné pasáže striedali pasáže zo života, a tak som cez tieto pocitopisy nahliadla do reality v 5 krajinách. Určite odporúčam každému, aj cestovateľom, aj necestovateľom. eBook naplnil moje očakávania. Z chuti som sa zasmiala : )“
„Veľmi rada cestujem a milujem dobrodružné knihy a príbehy z ciest. Niektoré krajiny len tak pozorujem z diaľky a snívam o tom, že v sebe raz prebudím dobrodružného ducha, ktorý ma povedie za hranice bežného komfortu Európana. Veronika za tieto hranice šla a zažila úžasné dobrodružstvá, ktoré nám predáva cez je pocitopisy. V niektorých momentoch som mala pocit, že cestujem s ňou. Úplne ma vtiahla do príbehu. Ak sa chcete zasnívať, zabaviť a bez námahy si zacestovať, určite vám eBook odporúčam. PS: Ak vám nie je úplne jasné, kto alebo čo je Latina na cestách, určite sa to v eBooku dozviete. : )“

Potrebujete pomôcť s platbou? 
Napíšte mi na: info@veronikapcova.sk