ZAUJALA VÁS TÁTO KNIHA ?
TAKŽE IDEME DO EKVÁDORU?!

Nahliadnite do obsahu:

Galapágske ostrovy.
Návšteva u šamana v džungli.

Moji ekvádorskí nápadníci.
Ako je to s (ne)bezpečnosťou.

Ako ide ekvádorská láska
cez žalúdok.

Tromboembólia a iné
zábavné diagnózy.

Dlho neváhajte a objednajte si knihu.
Smiech je nákazlivý. Je ho menej a menej. Tak pozor, aby sa nevypredal :  )

Navštívila som vyše 80 krajín a vždy sa ma pýtali, ktorá z nich ma najviac očarila. Už sa nemusím vykrúcať. Už poznám odpoveď. Je to krajina, kde som tri roky žila a pracovala – Ekvádor! 
Zoberiem vás tam v mojej knihe.

„Poriadne silné cestovateľské espresso! Už prvý dúšok vás nabije energiou. Ani neviete ako a ste v tom až po uši... zamilovaní do Ekvádoru! Autorke patrí môj obdiv. Púšťa sa do neznáma a s humorom prekonáva aj život ohrozujúce prekážky. “
Renáta Simonato Krajčovičová
Lekárka a cestovateľka
www.renatakrajcovicova.cz
Ekvádorské pocitopisy jsou prostě návykové! Přečtené jedním dechem. Rukopis jsem četla během mého pobytu v této nádherné zemi a jsem nadšená. Zábavné, inspirativní a zajímavé čtení vás vtáhne do nevšedních zážitků autorky. Byl to super zážitek.
Iva Raková
Cestovateľka a sprievodkyňa
www..ivarakova.cz

Cestovanie a smiech sú nákazlivé! : )
Som doživotne infekčná! Aspoň dúfam. Veď zistite sami.

Ako vznikali pocitopisy?  

Moje sólo cestovanie začalo v juhovýchodnej Ázii v roku 2006. 
Na cestu som 
hľadala parťáka. Nenašla som.
Tak som hľadala odvahu ísť sama. Našla som.
 
Zobrala som si dvoje uši, zvedavé oči, slobodné jasajúce srdce, nazbierala som parádne zážitky a denne písala domov úsmevné pocit(y)opisyVraj juhovýchodná Ázia vás naučí všetko potrebné na sólo cestovanie. Naučila. A dala mi o mnoho viac. 
SPLNILA SOM SI ĎALŠIE CESTOVATEĽSKÉ SNY 
A NAVŠTÍVILA SOM 80 KRAJÍN

Volajú ma Latina
Milujem Latinskú Ameriku, latino hudbu a tancujem salsu.
Žila som tri roky v Ekvádore a sprevádzala som turistov v Južnej Amerike.
Dušou a srdcom som proste Latina : ) 

Dôležité odhalenie
Predstavte si,
ja som už v roku 2006 bola vlastne bloger! Fakt! Netušila som, čo to znamená, ale bola som bloger s obstarožnou Nokiou, bez selfie tyčky, bez wi-fi na hosteli a na cestách som k svojmu „blogovaniu“ používala stovky internetových kaviarní. Každý deň som posielala e-mail zdarného prežitia mojej VIP skupine: mama, rodina a kamoši. Nemala som od nich súhlas v súlade s GDPR a proste som ich brutálne spamovala. Každý deň! Nesťažovali sa. 

Práve naopak. Chceli čítať viac. Nečakala som, že sa ľudia na mojich pocitopisoch budú tak baviť, že si ich budú čítať pri kávičke alebo že ich majú na nočnom stolíku a nevedia sa dočkať na ďalší diel. Uznajte, nebudem predsa písať smutné e-maily, keď v kópii je mama, a už vôbec nie, keď som na cestách šťastná, očarená a mám dobrú náladu.

 

A teraz nastala tá chvíľa, keď si poviete…
Toto mi stačí neodolám!

…alebo si poviete…
referencie čitateľov rukopisu sú síce fajn, ale pozriem si ešte fotky.

Dôležité upozornenie! Je dosť pravdepodobné, že ak ste zaočkovaní proti smiechu a dobrej nálade,
nevznikne u vás žiadna reakcia.

Nečakajte historické fakty, presné časy odchodov autobusov, ani Excel tabuľku s rozpočtom. Nenájdete tu ani presný itinerár. Môžete ma sledovať prstom na mape a hlavne popusťte uzdu fantázii. Z krátkeho pobytu v danej krajine sa nedá úplne pochopiť, ako to tam naozaj funguje, preto
ponúkam svoje úsmevné pocit(y)opisy.

 

Tak si to zhrňme

Nenápadne rozosmejem rozosmiateľných a inšpirujem nesmelých.

Prenesiem na virtuálne dobrodružné cesty aj tých, ktorí cestujú
 z pohodlia domova.

Rozdávam cestovateľské nápady. Dozviete sa kde a 
na čo si dať bacha. 

Cena knihy
Úsmevné pocitopisy

Ako isto tušíte, aj táto kniha je pre mňa vzácna ako poklad aj preto, že vás zavedie do veľmi vzácnej krajiny, ktorá patrí medzi najbiodiverzifikovanejšie krajiny sveta, kde som tri roky žila a vyrozprávam vám všetko, čo o nej viem.  
Kniha
 vznikala pomaly, často priam dobrodružne, niektoré témy by sa zdali priam život ohrozujúce. Písala som ju stovky hodín a nosila ju v hlave tisíce kilometrov. 
Nebolo pre mňa vôbec ťažké dať jej cenu.
Kniha stojí Milión Eur!  

Ale vybavila som vám u mňa parádnu zľavu.

dnes kniha za sexi 17,95 Eur
alebo eBook za 12 Eur

Kedy táto zľava skončí, zatiaľ nikto nevie : ). Myslím, že hlavný dôvod prečo si knihu kúpite aj tak nebude táto MILIÓNOVÁ ZĽAVA. Bude vám vŕtať v hlave, čo za srandy v nej sú a NEODOLÁTE. 
Nehovoriac o tom, že BONUSY, ktoré ku knihe získate, vám seriózne a bez srandy
UŠETRIA KOPEC PEŇAZÍ NA CESTÁCH
. 

BONUSY

Srandy bokom! Konečne prichádza najserióznejšia časť vášho nákupu.
3 bonusy zdarma!
Ich hodnota sa ťažšie vyčísluje, lebo bude záležať na vašej šikovnosti a chuti uplatňovať v praxi jednotlivé tipy a triky v nich ponúknuté. Verím, že sa vám vďaka nim investícia do knihy vráti.

BONUS 1:

eBook: Ubytovanie za babku – 11 Trikov cestovateľky

BONUS 2:

Návod: Finty na letenky

BONUS 3:

Zoznam: Ako cestovať len s príručnou batožinou

Niečo extra pre necestovateľov - Foto Výstava s hudbou

Chápem, že vy, čo radšej cestujete z pohodlia domova, nepotrebujete ponúkané bonusy. Vy si možno radšej pomeditujete pri virtuálnej Foto Výstave z 23 krajín. Prístupový link vám všetkým pošlem v e-maily spolu s ostatnými bonusmi.

Myslím, že už rozmýšľate, že si tento týždeň odpustíte 3 kávičky a jeden cheescake na pešej zóne a radšej investujete do poriadnej ekvádorskej zábavy.

GARANCIA

Viete, že už sa usmievate? Je to pre mňa dobré znamenie, že mi v rámci 14-dňovej garancie nebudete písať, že ste sa na pocitopisoch vôbec nezasmiali a že si prosíte peniaze späť.
Ak sa mýlim, kľudne mi napíšte do 14 dní a ja vám
knihu bez otázok preplatím.

Projekt knihy „Úsmevné pocitopisy - Ekvádor, mi amor“ bol uskutočnený aj vďaka finančnej podpore REVIE - Malokarpatskej komunitnej nadácie.

Povedali o knihe

„Do očí sa mi tisnú slzy dojatia. Ako Ekvádorčanka žijúca na Slovensku som sa preniesla do svojej rodnej krajiny, pripomenula si jej krásy a priateľskosť obyvateľov. Pri čítaní som sa aj veľa nasmiala. Z celého srdca ďakujem. “
Gabriela Castillo
Ekvádorčanka
„Krásné, inspirativní až návykové. Jsem nadšená autorkinou výpravností, humorem a informacemi, které jsem doposud neznala. S dychtivostí jsem četla řádky o Ekvádoru. Tato kniha je prostě zážitek. Vtáhne vás do děje.“
„„Odvážnym život prináša skvelé zážitky a tí, ktorým chýba odvaha, nech čítajú Úsmevné pocitopisy. Autorkina druhá kniha ma opäť nesklamala. Znovu som v nej našiel nielen napínavé a zábavné dobrodružstvá, ale aj poučné rady.““
Milan Koník
Fotograf
„Autorka svérázným a vtipným způsobem sděluje své životní zážitky. Probouzí to ve mně touhu opět vyrazit na cesty. Dechberoucí fotografie krásně dokreslují atmosféru vyprávěných příběhů. Návštěva u amazonského šamana je jako třešnička na dortu!“
Jan Šamal
Amatérsky fotograf a cestovateľ
„Jedním slovem nádhera! Živé fotky a ještě živější vyprávění. Člověk vše prožívá s autorkou a navíc se úžasně pobaví. Chvílemi jsem se pozastavovala nad její odvahou a roztomilou drzostí. Kniha je úžasná a inspirativní jako autorka sama.“

Sieň slávy mojich usmiatych čitateľov