ZAUJALA VÁS TÁTO KNIHA ?
TAKŽE IDEME DO JUŽNEJ AMERIKY?!

Nahliadnite do obsahu:

Jedna vášnivá sólo cestovateľka „Latina na cestách“ a jedna dobrodružná cesta.

Dve „zábavné“ diagnózy: potrhané šľachy na nohe a tromboembólia.

Tri vysokohorské treky v Patagónii: Fitz Roy, Cerro Torre a Torres del Paine.

Štyri mesiace na cestách. Päťsto a viac autorských fotografií. Šesť krajín Južnej Ameriky.

Kapitola s názvom „Lesk a bieda“ sprevádzania. Zákulisné kvapky z môjho života sprievodkyne.

Tisíce kilometrov, množstvo dobrodružstiev, úsmevných a dojímavých situácií.

Dlho neváhajte a objednajte si knihu.
Smiech je nákazlivý. Je ho menej a menej. Tak pozor, aby sa nevypredal :  )

Chcete si na chvíľu odbehnúť od každodenného života, prípadne si bez letenky rovno uletieť do ďalekých krajín a dobre sa zabaviť? Možno si vravíte: „Nie som cestovateľ, kniha nie je pre mňa.“ Omyl! Či už ste dobrodruh, alebo radšej cestujete z pohodlia domova, mám pre vás dobrú správu – moje Úsmevné pocitopisy sú pre všetkých! Relax a dobrá nálada sa určite zídu aj vám :).

Veselý a iskrivý cestopis plný úsmevných a zázračných momentov, aké sa dejú iba na cestách. Veď o ďalekých krajinách sa najlepšie počúva od dobrodruhov! Veronikina cesta po Južnej Amerike a zážitky v kapitole o sprevádzaní turistov vás povzbudia k vašim vlastným dobrodružstvám.
Fascinující! Silné zážitky zkušené cestovatelky mě vtáhly do děje. JE TAK SVOBODNÁ! Jsem nadšená autorčinou výpravností, humorem a informacemi, které jsem o Jižní Americe doposud neznala. Tato kniha je prostě zážitek. Krásné, inspirativní, návykové.

A teraz nastala tá chvíľa, keď si poviete…
Toto mi stačí neodolám!

…alebo si poviete…
referencie čitateľov rukopisu sú síce fajn,
ale pozriem si ešte fotky
.
Cestovanie a smiech sú nákazlivé! : )
Aspoň dúfam. Veď zistite sami.

Dôležité upozornenie! Je dosť pravdepodobné, že ak ste zaočkovaní proti smiechu a dobrej nálade,
nevznikne u vás žiadna reakcia.

Nečakajte presné časy odchodov autobusov, ani Excel tabuľku s rozpočtom. Nenájdete tu ani presný juhoamerický itinerár. Môžete ma sledovať prstom na mape a hlavne popusťte uzdu fantázii. Z krátkeho pobytu v daných krajinách sa nedá úplne pochopiť, ako to tam naozaj funguje, preto
ponúkam svoje úsmevné pocit(y)opisy.

Tak si to zhrňme

Nenápadne rozosmejem rozosmiateľných a inšpirujem nesmelých.

Prenesiem na virtuálne dobrodružné cesty aj tých, ktorí cestujú
 z pohodlia domova.

Rozdávam cestovateľské nápady. Dozviete sa kde a 
na čo si dať bacha. 

Cena knihy
Úsmevné pocitopisy

Ako isto tušíte, aj táto kniha je pre mňa vzácna ako poklad, popisuje 4-mesačnú cestu po Južnej Amerike, ktorá sa takmer nekonala, kvôli potrhaným šlachám na nohe a tromboembólii, ktoré mi privodili moji ekvádorskí nápadníci, ktorí ma napadli (v mojej predošlej knihe). Kniha vznikala pomaly a často priam dobrodružne. Písala som ju stovky hodín a nosila ju v hlave tisíce kilometrov. 
Nebolo pre mňa vôbec ťažké dať jej cenu.
Kniha stojí Milión Eur! 
Ale vybavila som vám u mňa parádnu zľavu.

dnes kniha za sexi 18,95 Eur
alebo eBook za 13 Eur

Kedy táto zľava skončí, zatiaľ nikto nevie : ). Myslím, že hlavný dôvod prečo si knihu kúpite aj tak nebude MILIÓNOVÁ ZĽAVA. Bude vám vŕtať v hlave, čo za úsmevné a dojímavé príbehy v knihe sú a NEODOLÁTE. 
Nehovoriac o tom, že BONUSY, ktoré ku knihe získate, vám seriózne a bez srandy
UŠETRIA KOPEC PEŇAZÍ NA CESTÁCH
. 

BONUSY

Srandy bokom! Konečne prichádza najserióznejšia časť vášho nákupu.
3 bonusy zdarma!
Ich hodnota sa ťažšie vyčísluje, lebo bude záležať na vašej šikovnosti a chuti uplatňovať v praxi jednotlivé tipy a triky v nich ponúknuté. Verím, že sa vám vďaka nim investícia do knihy vráti.

BONUS 1:

eBook: Ubytovanie za babku – 11 Trikov cestovateľky

BONUS 2:

Návod: Finty na letenky

BONUS 3:

Zoznam: Ako cestovať len s príručnou batožinou

Niečo extra pre necestovateľov - Foto Výstava s hudbou

Chápem, že vy, čo radšej cestujete z pohodlia domova, nepotrebujete ponúkané bonusy. Vy si možno radšej pomeditujete pri virtuálnej Foto Výstave z 23 krajín. Prístupový link vám všetkým pošlem v e-maily spolu s ostatnými bonusmi.

Myslím, že už rozmýšľate, že si tento týždeň odpustíte 3 kávičky a cheescake na pešej zóne a radšej investujete do poriadnej juhoamerickej zábavy.

GARANCIA

Viete, že už sa usmievate? Je to pre mňa dobré znamenie, že mi v rámci 14-dňovej garancie nebudete písať, že ste sa na pocitopisoch vôbec nezasmiali a že si prosíte peniaze späť.
Ak sa mýlim, kľudne mi napíšte do 14 dní a ja vám
knihu bez otázok preplatím.

Projekt knihy „Úsmevné pocitopisy - Sólo v Južnej Amerike“ bol uskutočnený aj vďaka finančnej podpore REVIE - Malokarpatskej komunitnej nadácie.

Ako vznikali pocitopisy?  

Moje sólo cestovanie začalo v juhovýchodnej Ázii v roku 2006. 
Na cestu som 
hľadala parťáka. Nenašla som.
Tak som hľadala odvahu ísť sama. Našla som.
 
Zobrala som si dvoje uši, zvedavé oči, slobodné jasajúce srdce, nazbierala som parádne zážitky a denne písala domov úsmevné pocit(y)opisyVraj juhovýchodná Ázia vás naučí všetko potrebné na sólo cestovanie. Naučila. A dala mi o mnoho viac. 
SPLNILA SOM SI ĎALŠIE CESTOVATEĽSKÉ SNY 
A NAVŠTÍVILA SOM 80 KRAJÍN

Volajú ma Latina
Milujem Latinskú Ameriku, latino hudbu a tancujem salsu.
Žila som tri roky v Ekvádore a sprevádzala som turistov v Južnej Amerike.
Dušou a srdcom som proste Latina : ) 

Dôležité odhalenie
Predstavte si,
ja som už v roku 2006 bola vlastne bloger! Fakt! Netušila som, čo to znamená, ale bola som bloger s obstarožnou Nokiou, bez selfie tyčky, bez wi-fi na hosteli a na cestách som k svojmu „blogovaniu“ používala stovky internetových kaviarní. Každý deň som posielala e-mail zdarného prežitia mojej VIP skupine: mama, rodina a kamoši. Nemala som od nich súhlas v súlade s GDPR a proste som ich brutálne spamovala. Každý deň! Nesťažovali sa. 

Práve naopak. Chceli čítať viac. Nečakala som, že sa ľudia na mojich pocitopisoch budú tak baviť, že si ich budú čítať pri kávičke alebo že ich majú na nočnom stolíku a nevedia sa dočkať na ďalší diel. Uznajte, nebudem predsa písať smutné e-maily, keď v kópii je mama, a už vôbec nie, keď som na cestách šťastná, očarená a mám dobrú náladu.

 

Povedali o knihe

„Do očí sa mi tisnú slzy dojatia. Ako Ekvádorčanka žijúca na Slovensku som sa preniesla do svojej rodnej krajiny, pripomenula si jej krásy a priateľskosť obyvateľov. Pri čítaní som sa aj veľa nasmiala. Z celého srdca ďakujem. “
Gabriela Castillo
Ekvádorčanka
„Krásné, inspirativní až návykové. Jsem nadšená autorkinou výpravností, humorem a informacemi, které jsem doposud neznala. S dychtivostí jsem četla řádky o Ekvádoru. Tato kniha je prostě zážitek. Vtáhne vás do děje.“
„„Odvážnym život prináša skvelé zážitky a tí, ktorým chýba odvaha, nech čítajú Úsmevné pocitopisy. Autorkina druhá kniha ma opäť nesklamala. Znovu som v nej našiel nielen napínavé a zábavné dobrodružstvá, ale aj poučné rady.““
Milan Koník
Fotograf
„Autorka svérázným a vtipným způsobem sděluje své životní zážitky. Probouzí to ve mně touhu opět vyrazit na cesty. Dechberoucí fotografie krásně dokreslují atmosféru vyprávěných příběhů. Návštěva u amazonského šamana je jako třešnička na dortu!“
Jan Šamal
Amatérsky fotograf a cestovateľ
„Jedním slovem nádhera! Živé fotky a ještě živější vyprávění. Člověk vše prožívá s autorkou a navíc se úžasně pobaví. Chvílemi jsem se pozastavovala nad její odvahou a roztomilou drzostí. Kniha je úžasná a inspirativní jako autorka sama.“

Sieň slávy mojich usmiatych čitateľov